Warning: include_once(/var/www/profisim.cz/web/Config.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client132/web124/web/admin/classes/AdminDb.php on line 4 Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/profisim.cz/web/Config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/phpfcgi-5.3.29/lib/php') in /var/www/clients/client132/web124/web/admin/classes/AdminDb.php on line 4

REFERENCE

Akce pro KISS ProTon

17.04.2012 08:42:58

Pronájem závodního simulátoru na venkovní akci Moto Show, kterou pořádalo KISS Rádio Proton u NC Borská pole v Plzni. Velký zájem a simulátor celý den v obležení svědčí o velkém úspěchu.

 

              

Akce Letecký simulátor v Praze

30.03.2012 08:43:32

Pronájem Leteckého plně pohyblivého simulátoru Profisim na akci v Praze včetně uspořádání závodů Red Bull Air Race v průletu mezi pylony na čas a přesnost. Velmi úspěšná akce!

              

Akce pro rádio KISS Hády

26.03.2012 08:44:46

U příležitosti oslav 20 let rádia KISS Hády jsme realizovali pronájem 2 simulátorů včetně uspořádání soutěže. Velmi úspěšná akce a suprová spolupráce s lidmi z rádia !

 

                       

Horácké noviny

14.02.2012 09:05:32

Motormix Profisim setkání závodníků

13.02.2012 09:05:52

Premiérové Motormix Profisim setkání závodníků v Brně je minulostí a vydařilo se. Tohoto přátelského setkání pozvaných jezdců z různých motoristických disciplín z Brna, ale nejen z Brna, se účastnilo 15 jezdců, kteří se měli možnost setkat i s několika novináři a také se svézt na trenažérech.

Na akci přijeli také závodníci, ověnčení tituly mistrů Evropy i republiky v různých disciplínách, a to od motorkářů přes okruhové jezdce až po jezdce rallye, či letos nejúspěšnější české Dakaráky. Zastoupeni byli i motocykloví jezdci a to František Máca a Ondřej Ježek, jenž má čerstvě za sebou testy nového motocyklu, s nímž bude startovat v MS supersport. František Máca je sice bývalý motokrosař, ale nyní se věnuje především freestyle motokrosu. Ani zranění ruky mu pak příliš nebránilo v řádění na trenažéru, který pro akci poskytla firma Profisim, stejně jako prostory pro celé setkání.

Za volant trenažéru se posadil, byť jen mimo soutěž, i legendární motocyklový závodník – sedmdesátník Frankie Mrázek, který ale jinak především podával rozhovory pro  přítomné novináře a vzpomínal na své roky závodění v Kanadě i jinde. Přestože tento jezdec má na svém kontě desítky a spíše stovky startů na různých okruzích, šotolinová erzeta za volantem rallyeového vozu pro něj byla naprostou novinkou a tak zvolil  raději opatrnější jízdu. Přítomné pak udivoval svými  historkami ze závodění, ale také plány na nadcházející sezónu, neboť Frankie je stále ještě aktivním závodníkem a opět se chystá na různé klasické silniční motocyklové závody na přírodních tratích po celé republice. Další legendou jistě je Josef Michl, závodník a konstruktér, ověnčený mimo jiné již devíti evropskými tituly zejména v závodech automobilů do vrchu, ale také na okruzích. Letos vyrazí pro případný desátý titul mistra starého kontinentu a navíc společně se synem Danem, dalším velmi úspěšným závodníkem, prozradili, že chystají nový závodní speciál. S vozem (tzv. siluetou), vycházejícím z osvědčeného závodního speciálu na bázi vozu Lotus, bude také Dan usilovat o titul

Akce pro Motormix.cz

27.01.2012 09:31:42

Pronájem 2 závodních simulátorů , logo na billboardech kolem tratě, zajištění mini cateringu … prostě velmi dobrá akce a spokojenost zákazníka.

 
  

Mistr Evropy na okruzích Marek Fried testoval naše simulátory

22.01.2012 09:32:15

Marek Fried, mladý a talentovaný závodník, mimo jiné i mistr Evropy na okruzích, testoval v nedávné době naše profesionální plně pohyblivé závodní simulátory Profisim. Po prvním seznámení a několika hodinách  si vyzkoušel závod s BMW M3 GTR na okruhu v Brně a Mostě, dále si pak zajel v Dirt 2 rally rychlostní zkoušku a také divoký rallycross v ulicích Londýna. Svoji "spanilou jízdu" zakončil vzájemným duelem s Martinem ve Fomuli 1. Na simulátoru se mu vedlo velice dobře a zejména si doslova vychutnával náš ojedinělý systém simulace ztráty trakce při průjezdu zatáčkou a přetočení do smyku, což je nejvíce patrné u závodních aut s pohonem zadní nápravy, které má nejraději.  Taktéž nám přislíbil, že se k testování určitě zase brzy vrátí. To nás těší a s jeho pomocí se pokusíme doslova "vyladit" vůz BMW M3 GTR tak, aby jeho jízdní vlastnosti se co nejvíce přiblížily realitě. Tento vůz na okruhu v Brně bude také součástí soutěže pro letošní rok, která již brzy bude zveřejněna na našem webu, proto sledujte novinky !

Marek Fried nám také poskytl i krátký rozhovor, podívejte se na video:

 

Profisim promo video 2012

20.01.2012 09:37:22

Letecké simulátory

19.01.2012 09:38:38

Také jste se někdy zasněli a chtěli zkusit pilotovat letadlo ? Že to není možné bez pilotního průkazu a zkušeností ?

Na našem pohyblivém leteckém simulátoru Vám tento sen splníme !

Můžete se stát pilotem jednomotorového letadla Piper Archer III,  českého cvičného proudového letounu L-39 Albatros anebo dopravního letadla Boeing 737. Můžete také závodit mezi pylony s Extrou 300 anebo jako pilot F-18 Super Hornet plnit mise na letadlové lodi.

Na našem simulátoru zvládnete let kterýmkoliv z těchto letounů. Pokud si ale budete přát zajistíme, že Vás bude celou dobu doprovázet  trpělivý skutečný pilot, který „poletí“ s Vámi a který Vám podrobně vysvětlí ovládání a funkci všech přístrojů letadla.

Letecký simulátor Profisim simuluje široký rozsah pohybů ve 3 osách (3DOF) včetně unikátního systému bočního posuvu, který nejvěrněji simuluje vybočení letadla při vyšlápnutí směrového kormidla, zkráceně "směrovky" . Pocit, kdy se Vám pohybuje "ocas letadla" je opravdu realistický a kdo ho nezažil, neví, kam až dnešní profesionální simulátory dospěly. Je velice kompaktní a snadno přenosný, k jeho umístění postačuje minimální prostor. Je osazen čtyř bodovými bezpečnostními pásy. Dále  kvalitním ovládáním v podobě tzv. "beranů" pro civilní letadla, tak i systémem oddělené ovládací páky a plynu pro vojenská a akrobatická letadla. Jsou použity i kvalitní letecké pedály pro ovládání směrovky a brzd. Ve spojení s výkonným PC, surround ozvučením včetně subwooferu a 47“ LED LCD TV Vám nabídne neopakovatelný zážitek z letu !

Našim cílem je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili nahlédnout do kokpitu a porozumět alespoň základním prvkům řízení letadla, ale i těm, kteří si chtějí zkusit v roli kapitána pilotovat dopravní letadlo.

Možnosti jsou téměř nekonečné …

Ke svému letu si můžete vybrat prakticky jakékoliv letiště na světě vhodné pro daný typ letadla: Innsbruck, Mallorca, Hong Kong, Madeira, St.Maarten, Mallorca, Londýn, Paříž … ale i "domácích" jako je Brno-Tuřany, Ostrava-Mošnov, Praha-Ruzyně, Poprad ve Slovenských Tatrách atd..atd…. Je možné také zvolit letadlo podle přání, vybrat si lze z opravdu rozsáhlé databáze.

Pro zajímavost vybíráme z našich již předem připravených balíčků :

Balíček č. 1 = 75 minut: Moje první sólo,  Piper Archer III ( 60 minut let + 15 minut příprava )

 Letiště Brno má širokou a dlouhou přistávací a vzletovou betonovou dráhu, není proto obavy, že nám dráha nebude stačit. Vizualizace je na vysoké úrovní. Poletíme za dobrého počasí, nebude nás trápit vítr ani turbulence. Po krátké instruktáži začnete s vypnutým letounem u hangáru a po nahození motoru Vás obsluha povede přes pojíždění, samotný vzlet až po přiblížení a přistání. Čeká Vás několik okruhů a samostatných letů s přistáním.
Díky pohyblivé základně budete cítit doslova každý pohyb letounu. Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním letounu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti.

Zvládnete-li takovýto let na simulátoru, bude pro Vás v budoucnu výrazně rychlejší přechod na reálné létání.

Vyzkoušejte si, zda-li na to máte stát se opravdovým pilotem !

 

Balíček č. 2 = 75 minut: Cvičný proudový letoun L- 39 Albatros ( 60 minut let + 15 minut příprava )

 Tento let začínáte, pokud se nedomluvíte s obsluhou jinak, jako v případě balíčku „Moje první sólo“ na letišti v Brně. Grafické provedení letounu i jeho letové vlastnosti jsou mimořádně kvalitní. Zvládnete-li samostatně svůj první let, vyzkoušíte si vzlet a přistávání na těch nejzajímavějších letištích a také jednoduchou akrobacii. Díky plně pohyblivé základně to bude skoro opravdový zážitek.

Vyzkoušejte si, jaké to je být pilotem českého proudového letounu L-39 Albatros !

 

Balíček č. 3 = 75 minut  : Odvezte cestující na dovolenou k moři Boeingem 737 ( 60 minut let +15 minut příprava )

Jistě mnozí z Vás letěli na dovolenou k moři „velkým“ letadlem jako pasažéři. Nyní můžete  být v roli pilota – kapitána, který odveze „ koupáky“ z Brna na Řecký ostrov Korfu (anebo kamkoliv jinam dle Vašeho přání ).

Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním Boeingu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti.

Vyzkoušejte si, jaké to je v roli kapitána pilotovat velké dopravní letadlo !

 

 … a další balíčky anebo dle přání zákazníka, kombinací je nespočet!

Firemní akce nedaleko Brna

19.12.2011 09:40:58

Pronájem dvou simulátorů, uspořádání závodů na čas pro cca 100 lidí, velmi zajímavé prostředí a atmosféra.

 

              

Naši partneři

Kontakt