U nás Pronájmy telefon 775 190 741

Největší simulátorové centrum na Moravě! Máme k pronájmu až 6 plně pohyblivých závodních a leteckých simulátorů, které jsou pro vás připraveny, stačí jen nasednout. Uspokojíme jak jednotlivce, tak i větší skupiny do 20 osob.


Chcete se po náročné práci odreagovat? Přijďte k nám! Připravíme program dle Vašich představ. Pro skupiny zorganizujeme soutěže, zjistíte, kdo z vás je nejrychlejší. Anebo si můžete zařádit u divokých honiček v ulicích velkoměsta. Máme tisíce koní pod kapotami značek jako Ferrari, Lamborghini, Porsche ale i rally vozy a pro “fajnšmekry” Formule 1.

Ať budete řídit sportovní automobil anebo pilotovat letadlo, od nás si budete odnášet především nezapomenutelný zážitek umocněný simulací napodobující reálný pohyb, který je u našich simulátorů na té nejvyšší úrovni.


Naše plně pohyblivé profesionální simulátory

napodobují široký rozsah pohybů ve dvou a třech osách (2DOF a 3DOF) včetně unikátního systému bočního posuvu, který nejvěrněji simuluje ztrátu trakce a přetočení ve smyku u vozů se zadní poháněnou nápravou. Pocit, kdy vám “ustřelí zadek” nebo dostanete hodiny, je opravdu realistický a kdo ho nezažil, neví, kam až dnešní profesionální simulátory dospěly.

Samozřejmostí je pak simulace různého drncání a poskakování na silnici či šotolině a hlavně velmi reálného naklánění podle akcelerace anebo brždění.

Naše simulátory jsou vybaveny pohodlnou originální závodní sedačkou ve velikosti XL. Dále kvalitním volantem včetně tzv. zpětného rázu ( force feedbacku), třemi pedály ( spojka, brzda, plyn ), řazením pod volantem (pádla) a sekvenční řadící pákou. Ve spojení s výkonným PC, surround ozvučením 5.1 včetně subwooferu a velkou LED LCD televizí vám nabídnou opravdu neopakovatelný zážitek z jízdy závodním vozem anebo let stíhačkou či Boeingem!

Propojení více simulátorů do společné sítě znamená

– možnost uspořádání závodů
– vzájemný souboj kdo z koho
– maximální zážitek a zábavu !

Přijďte si vyzkoušet!
Pro zájemce o létání

nabízíme letecké simulátory Profisim. Také jste se někdy zasněli a chtěli zkusit pilotovat letadlo ? Že to není možné bez pilotního průkazu a zkušeností ? Na našich pohyblivých leteckých simulátorech vám tento sen splníme !

Můžete se stát pilotem jednomotorového letadla, čproudového letounu anebo dopravního letadla Boeing 737. Můžete také závodit mezi polony anebo jako pilot F-18 Super Hornet plnit mise na letadlové lodi.

Na našich simulátorech zvládnete let kterýmkoliv z těchto letounů.

Našim cílem je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili porozumět alespoň základním prvkům řízení letadla.


Rally rychlostní zkouška

Vyzkoušejte si, jaké to je být závodním jezdcem Rally !

V roli závodního jezdce Rally budete driftovat zatáčky na šotolině na úzké a prašné cestě plné zátáček a skoků. Grafické provedení, surround prostorové ozvučení a dynamika vozu je na maximální možné úrovni, takže se Vám chvílemi bude zdát, že řídíte opravdový závodní vůz. Každý hrbol a kámen, který přejedete, budete cítit.

Vozový park a tratě

Na výběr máte z několika WRC vozů, jako Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Ford RS200 Evolution, Nissan 350Z a další. Můžete vyzkoušet libovolný vůz z nabídky a trať. Vaše nejlepší časy budou zaznamenány. Meze se nekladou, možností a kombinací je nespočet. Vše se podřídí Vašemu přání, obsluha může jenom poradit, vysvětlit a pomoci s výběrem tak, aby Váš zážitek byl co nejlepší.

Připravujeme skutečnou závodní ruční brzdu

kterou budou standardně naše simulátory pro rally vybaveny!


Odvezte cestující na dovolenou k moři Boeingem

Jistě mnozí z Vás letěli na dovolenou k moři „velkým“ letadlem jako pasažéři. Nyní můžete být v roli pilota – kapitána, který odveze „ koupáky“ z Brna na Řecký ostrov Korfu (anebo kamkoliv jinam dle Vašeho přání ). Vaše pilotáž bude umocněna pohybem simulátoru.

Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním Boeingu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti.

Vyzkoušejte si, jaké to je v roli kapitána pilotovat velké dopravní letadlo !


S námi vždy vítězíte!

Kontakt