VYBAVENÍ A DOPLŇKY VYBAVENÍ A DOPLŇKY ZPRACOVÁNÍ

POHYBOVÝ SYSTÉM

K rozpohybování sedačky používáme japonské vysoko rychlostní aktuátory*. Tyto jednotky jsou považovány za “Rolls Royce” díky své spolehlivosti a kvalitě. Jejich rychlost je 400mm /s, což je důležité k rychlým odezvám u jízdy v závodním autě. Motory jsou vyráběny pro tzv. “industry” provoz, čili pro nepřetržité automatizované linky a proto je jejich spolehlivost velmi vysoká a nedají se srovnávat s jinými aktuátory jiných výrobců pro běžné použití.

...

ŘÍZENÍ

Jedinečný set volantu, hydraulických pedálů a řadící paky FANATEC CLUB SPORT dokonale simuluje závodní auto. Kovová mechanická konstrukce zabezpečuje nízké opotřebení i v těch nejnáročnějších podmínkách. Pedálový set s hydraulickou brzdou osazený kapalinovou nádrží je přesnou kopii pedálu ze skutečných vozů.


ZVUK

O dokonalý prostorový zvukový podkres se stará LOGITECH Z906. 5.1 sestava s celkovým výkonem 500W subwoofer. Ta dodává dostatek výkonu k totálnímu pohlcení do závodu. Burácející motory vás obklopí, jako v opravdovém závodě a Váš zážitek se ještě více prohloubí.


SEDAČKA

V závodní sportovní sedačce PROFISIM se budete cítit jako ve skutečném autě. Tří bodový pás a skořepinový tvar zabezpečí Váš komfort během jízdy, takže se můžete na 100% věnovat řízení.


POČÍTAČ

Certifikované počítače ve 2 variantách – pro jeden nebo tři full HD obrazovky zabezpečí dostatek výkonu pro závodění na plné detaily. Počítače disponují SSD diskem, externí zvukovou kartou a supervýkonnou grafickou kartou. Oba počítače jsou testovány, aby byl zaručen dostatečný výkon pro extrémní nastavení


OBRAZ

Až tři FULL HD 47“ obrazovky vás doslova obklopí. Celkové rozlišení 5760×1080 pixelů dává dostatečnou jemnost detailům. Celkové ploše 5,2 m2 neunikne žádné zákoutí. Vychutnejte si dokonalé panoramatické zobrazení, které odkryje úhly, co předtím zůstaly zakryty.

Kontakt