U Vás Pronájmy telefon 775 190 741Jedinečná a zcela bezpečná zábava za bezkonkurenční ceny


Pro firemní zákazníky a agentury nabízíme pronájem simulátorů na prezentační akce, na výstavách anebo veletrzích, do autosalonů, na firemní večírky, propagační akce, narozeninové párty apod.

Logo vaší firmy nebo klienta může být dle přání umístěno přímo na simulátoru pomocí tzv. magnetické reklamy anebo na reklamních billboardech přímo podél tratě. Vaši zákazníci nebo klienti tak budou mít logo neustále na očích.Ukázka brandingu:

Nabízíme možnost uspořádání soutěží pro jednotlivce i skupiny a to i na jednom simulátoru. Simulátor přivezeme až k vám a umístíme do vašich prostor. Nutné je dodržení prostoru cca 3x4m s rovnou a pevnou podlahou pro jeden simulátor a cca 4x4m pro dva simulátory. Dále připojení k elektrické síti (220V / 16A). V případě venkovní akce disponujeme vlastním stanem a el. generátorem.


Naše plně pohyblivé profesionální simulátory

napodobují široký rozsah pohybů ve dvou a třech osách (2DOF a 3DOF) včetně unikátního systému bočního posuvu, který nejvěrněji simuluje ztrátu trakce a přetočení ve smyku u vozů se zadní poháněnou nápravou. Pocit, kdy vám “ustřelí zadek” nebo dostanete hodiny, je opravdu realistický a kdo ho nezažil, neví, kam až dnešní profesionální simulátory dospěly.

Samozřejmostí je pak simulace různého drncání a poskakování na silnici či šotolině a hlavně velmi reálného naklánění podle akcelerace anebo brždění.

Naše simulátory jsou vybaveny pohodlnou originální závodní sedačkou ve velikosti XL. Dále kvalitním volantem včetně tzv. zpětného rázu ( force feedbacku), třemi pedály ( spojka, brzda, plyn ), řazením pod volantem (pádla) a sekvenční řadící pákou. Ve spojení s výkonným PC, surround ozvučením 5.1 včetně subwooferu a velkou LED LCD televizí vám nabídnou opravdu neopakovatelný zážitek z jízdy závodním vozem anebo let stíhačkou či Boeingem!

Propojení více simulátorů do společné sítě znamená

– možnost uspořádání závodů
– vzájemný souboj kdo z koho
– maximální zážitek a zábavu !

Přijďte si vyzkoušet!
Pro zájemce o létání

nabízíme letecké simulátory Profisim. Také jste se někdy zasněli a chtěli zkusit pilotovat letadlo ? Že to není možné bez pilotního průkazu a zkušeností ? Na našich pohyblivých leteckých simulátorech vám tento sen splníme !

Můžete se stát pilotem jednomotorového letadla, čproudového letounu anebo dopravního letadla Boeing 737. Můžete také závodit mezi polony anebo jako pilot F-18 Super Hornet plnit mise na letadlové lodi.

Na našich simulátorech zvládnete let kterýmkoliv z těchto letounů.

Našim cílem je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili porozumět alespoň základním prvkům řízení letadla.


Rally rychlostní zkouška

Vyzkoušejte si, jaké to je být závodním jezdcem Rally !

V roli závodního jezdce Rally budete driftovat zatáčky na šotolině na úzké a prašné cestě plné zátáček a skoků. Grafické provedení, surround prostorové ozvučení a dynamika vozu je na maximální možné úrovni, takže se Vám chvílemi bude zdát, že řídíte opravdový závodní vůz. Každý hrbol a kámen, který přejedete, budete cítit.

Vozový park a tratě

Na výběr máte z několika WRC vozů, jako Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Ford RS200 Evolution, Nissan 350Z a další. Můžete vyzkoušet libovolný vůz z nabídky a trať. Vaše nejlepší časy budou zaznamenány. Meze se nekladou, možností a kombinací je nespočet. Vše se podřídí Vašemu přání, obsluha může jenom poradit, vysvětlit a pomoci s výběrem tak, aby Váš zážitek byl co nejlepší.

Připravujeme skutečnou závodní ruční brzdu

kterou budou standardně naše simulátory pro rally vybaveny!


Red Bull Air Race letecké závody

Red Bull Air Race je považován za nejtěžší závod v letecké akrobacii na světě! Ikdyž Vám nemůžeme nabídnout ty nejvyšší Géčka neboli pocit z přetížení, věřte, že i na našem pohyblivém simulátoru Extra 300 se hodně zapotíte a po hodině ani niť na Vás nezůstane suchá ! Je to výzva pro vyznavače adrenalinu. Lze uspořádat závody na čas.

Vyzkoušejte si, jaké to je pilotovat akrobatické letadlo !


S námi vždy vítězíte!

Kontakt