KOMERČNÍ VYUŽITÍ ZÁVODNÍCH A LETECKÝCH SIMULÁTORŮ

Dnešní doba je plná tlaku, změn a stresu. Relaxace a zábava je již po dlouhou dobu nutností k udržení pozitivní mysli. Herní odvětví je dlouhodobě na vzestupu, což jasně dokazuje, že moderní společnost se ráda baví. A co jí nabídnout lepšího, něž nejlépe zpracovaný závodní simulátor, který je v současné době na trhu?

Závodní simulátor umí přilákat pozornost, zabavit a odměnit zážitkem, na který dlouhou dobu nezapomenete. Proto jsou závodní simulátory PROFISIM tím ideálním společníkem na marketingové akce, stejně jako pro byznys v odvětví zábavy/atrakcí.

SEZNAM SLUŽEB

Pro komerční odvětví jsme schopni zajistit následující služby a tím vám pomoci ke spokojenému a efektivnímu použití simulátoru v komerční sféře:
– Zaškolení
– Technickou podporu
– RE-BRANDING simulátoru (loga, potisky, barevné provedení)
– Modifikaci tratí, aut a bannerů přímo ve hře
– Odbornou konzultaci
– Výběr vhodného softwaru
– Dodat kompletní řešení vč. počítačů, obrazovek, zvuku
– Následnou modifikaci na letecký simulátor

Z naších dlouholetých zkušeností víme, že 2 simulátory tvoří ideální počáteční počet pro vstup do komerční sféry simulátorů. Simulátory jde zasíťovat a tím pádem není problém soupeřit proti sobě a celkový zážitek tak ještě umocnit touhou vyhrát nad kamarádem, kolegou nebo náhodným kolemjdoucím.

Simulátory nejsou přehnaně náročné na odběr elektrického proudu, tudíž se dají provozovat i v „nouzových“ podmínkách, například jako atrakce na veřejném prostranství během marketingových akcích, zábavách a jiných lidových událostech. Kvalitní konstrukce a náročné testování zaručují dlouhou životnost i při nepřetržitém provozu v rušném prostředí.

PŘÍKLADY AKCÍ, KDE SE DÁ SIMULÁTOR POUŽÍT

Simulátory PROFISIM se dá zaujmout rozmanité publikum:
– Marketingové akce bank, pojišťoven a jiných finančních institutů (povinné ručení)
– Představení nových modelů automobilek
– Představení nových her
– Představení nového herního hardwaru (grafické karty, monitory, volanty, apod.)
– Festivaly
– Zábavy
– Oslavy narozenin nebo jiných významných událostí

Široká podpora softwaru zaručuje, že si na každou událost můžete vybrat ideální hru. Buď zábavního relaxačního (arkádového) nebo “profi simulátorového” typu. Náš tým vyškolených odborníků vám rád pomůže a doporučí hry, které se pro vás budou nejvíce hodit a tak dopřát vašim zákazníkům co nejlepší zážitek.

Jsme schopni doručit kompletní řešení, vč. výběru dodatečných komponent, jako je počítač, ozvučení a obrazovky. Zeptáme se vás na důležité informace a podle nich zpracujeme nabídku vyrobenou přímo na míru. Konzultace je možno provádět i v budoucnu, rádi vám budeme partnerem ve vašem byznysu.


ZÁVODNÍ SIMULÁTOR JAKO MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Simulátor je odsvědčený nástroj reklamních kampaní firem, které potřebují oslovit nové i stávající klienty. Zájem o naše simulátory je obrovský a zážitek z jízdy se zcela jistě spojí s předmětem vaší reklamní kampaně.

Rebranding je nástroj, kterým jdeme naproti vašim požadavkům. Jsme schopni provést kompletní přeměnu našich závodních simulátorů PROFISIM na vámi požadovanou značku. Ať jde o BMW, Českou pojišťovnu nebo jméno vaší společnosti provozující zábavní atrakce. Vaše loga a přítomnost technologicky perfektních simulátorů vám zajistí přítomnost veřejnosti a váš “brand“ nebo předmět veřejné prezentace se vryje do pamětí všem zúčastněním.

RE-BRANDING:
– Volantu a pedálů
– Potisky podle vašeho přání
– Barevné provedení
– Loga ve hře (mantinely, bannery)
– Loga na autech
– Modelů aut a modelace nových vozů (vhodné pro prezentace nového automobilu)


ZÁVODNÍ SIMULÁTOR JAKO BYZNYS

Krátkodobé pronajímání různým subjektům, popřípadě dlouhodobé provozování simulátorů široké veřejnosti je skvělé odvětví podnikání. Kalkulace a způsob, jakým budete simulátory provozovat je jenom na vás, ale v případě zájmu jsme schopni vám poskytnout naše dlouholeté zkušenosti z tohoto odvětví. Zážitek z plně pohyblivého věrného závodního simulátoru auta je něco, co si ještě dlouho vaši klienti budou pamatovat.

Vhodná místa pro umístění simulátoru:
– Nákupní a obchodní centra
– Rušné městské prostory
– Místa se zvýšeným výskytem mladých lidí
– Provozovny motokár
– Zábavní centra
– PC herny


Kontakt