KONSTRUKCE RÁMU

Silnostěnný svařovaný ocelový rám je sestaven z laserem vypalovaných dílů. Díky použitým prémiovým materiálům a technologiím konstrukce nepodléhá rychlému opotřebení materiálů a i po dlouhé době bude rám pevný, bez vrzání a nepříjemných zvuků. Pro dosažení maximální životnosti je rám precizně svařen a povrchově upraven práškovou barvou zapékanou v peci, která eliminuje škrábance a vyblednutí barev. Všechny naše rámy přichází s doživotní zárukou

...

NASTAVENÍ RÁMU

Do detailu navržená konstrukce, která se umí přizpůsobit vaším parametrům. umožnuje nastavit pozici sedačky do ideální polohy, aby bylo docíleno správného sezení, které je pro řízení tak důležité. Stejné možnosti nabízí konstrukce, na které je přichycen volant, takže každá postava může závodit bez omezení.


TESTOVÁNÍ

Po kompletaci je každý simulátor individuálně testován po dobu 20 hodin, během které se testuje každá část simulátoru individuálně. Série specifických testů klade důraz na pevnost konstrukce, kvalitu svařovaných dílů, pohyblivých částí, povrchové úpravy, kabeláže, ovládacích prvků, veškeré elektrotechniky a v neposlední řade na samotné simulování.


POVRCHOVÁ ÚPRAVA RÁMU

Barvení rámu je prováděno pomocí nejmodernější technologie vypalování v pecích při teplotě okolo 200°C. Barva si díky tomu po dlouhá léta udrží stejné vlastnosti a navíc je velice odolná proti oděrkám a škrábancům..


MATERIÁLY RÁMU

Konstrukce rámu je vyrobena ze silnostěnného profilu o tloušťce 3mm (každá stěna), který je k sobě svařen. Další prvky rámu jako držáky pro volant, řadicí páku, apod. jsou vyrobeny z ocelového plechu o tloušťce 5mm pomocí laserového vypalování. Konstrukce tak nevykazuje žádnou vůli ani ohyb v místě uchycení ovládacích prvků.

Kontakt