Slide background
100% VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE
PRECIZNOST A PROFESIONALITA
Slide background
SPLŇ SI SEN
ZÚČASTNI SE ZÁVODU
Slide background

NEKOMPROMISNÍ ZPRACOVÁNÍ

VÝROBA A PRODEJ ZÁVODNÍCH A LETECKÝCH SIMULÁTORŮ

S plně pohyblivými závodními simulátory PROFISIM můžete zažít jedinečný pocit realistického řízení Formule1, cestovního vozu, stejně tak i let Boeingem nebo bojovou stíhačkou. Závodní a letecké simulátory nabízí nekompromisní přesnost přenosu dění ze závodu nebo letu do těla účastníka a tak simulovat reálný zážitek. Unikátní konstrukce umožňuje upravit simulátor auta na letecký simulátor a naopak. Všechny simulátory jsou plně zkompletovány a připraveny k okamžitému používání.

Racing simulator - design
Racing simulator - design

ZÁVODNÍ SIMULÁTOR

Poznejte, jak se cítí závodníci napříč všemi kategoriemi. Vyzkoušejte všechny okruhy světa v různých autech a poznávejte jejich záludnosti a přednosti. Závodní simulátor PROFISIM vás nikdy nepřestane nudit. Tréning na závodním simulátoru auta vás připraví na skutečný závod.

Závodní simulátor - design

LETECKÝ SIMULÁTOR

Naučte se pilotovat cestovní letadlo nebo bojovou stíhačku, poznejte mezinárodní letiště, vyzkoušejte přistání na letadlové lodi. Možnosti jsou neomezené a každý den tak můžete prožít jiné situace a dobrodružství. Letecký simulátor PROFISIM díky své modulárnosti umožňuje předělat simulátor auta na simulátor letadla.

Letecký simulátor - design

SIMULACE SMYKŮ

Díky třetí ose a systému bočního posuvu zažijete pocit, kdy vám “ustřelí zadek” nebo dostanete hodiny. Vychutnáte si také na maximum driftování, projíždění zatáček “na ruční brzdu” a boční nárazy. Závodní simulátor se tak stává účinnou pomůckou k simulování reálných momentů během jízdy.

Závodní simulátor - smyky

NASTAVITELNÁ VARIABILITA

Individuálně nastavitelný rám umožňuje flexibilně přizpůsobit simulátor různým postavám, včetně umístění veškerého příslušenství jako je ruční brzda, volant, pedály, knipl. Simulátor se přizpůsobí Vám, ne Vy jemu.
Závodní simulátor - rám

NEJLEPŠÍ POHYBOVÝ SYSTÉM

Díky dokonalému systému řízení pohybu a speciálnímu software se na našich simulátorech opravdu dostanete nejblíž ke skutečné realitě. Téměř zapomenete, že nejste v reálném závodním voze.

Závodní simulátor - motory

VLASTNÍ KONFIGURACE

Zvolte si, jaké má mít simulátor komponenty, velikost sedačky, barevné provedení. Samozřejmostí je dodávka kompletních řešení obsahujících simulátor, výkonný počítač, obrazovky, ozvučení. Vše je přizpůsobeno Vaším požadavkům tak, aby bylo dosaženo maximálního zážitku.

Závodní simulátor - 3x TV

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Preciznost výroby dotažená k naprosté dokonalosti umožňuje, aby naše simulátory měli kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, které umožňují průchod úzkými dveřmi, točení po schodišti a jiných hůře dostupných míst a následnou snadnou manipulaci.

Závodní simulátor - rám

ČESKÝ VÝROBEK

Navrženo a vyrobeno v České republice. Každý simulátor je individuálně vyroben podle přání zákazníka. Nejedná se tedy o sériovou výrobu, ale o precizní odbornou ruční práci zkušených profesionálů.

Česká vlajka

O nás

Profisim s.r.o. je výrobcem profesionálních závodních a leteckých pohyblivých simulátorů. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat a připojte se k řadě našich spokojených zákazníků.

Jsme připraveni!

Kontakt